We found 0 results. View results
Your search results

Rodinné dvojdomy V ZÁHRADÁCH

Realizácia

2020

Lokalita

Zadná ulica, Stupava, okres Malacky

Informácie o projekte

Projekt V záhradách v meste Stupava na Zadnej ulici priniesol výstavbu šiestich bytových jednotiek v troch rodinných dvojdomoch, úžitková plocha 4-izbovej bytovej jednotky je 109,74 m², 3-izbovej 79,13 m², ktoré sú postavené na priestranných pozemkoch o výmere 455 m² až 500 m².

Bytová jednotka A je koncipovaná ako 4 -izbová s veľkou obytnou časťou s jedálenským kútom prepojenou s kuchyňou a komorou.  Praktická kúpeľňa je prístupná zo zádveria domu. Z priestoru obývacej izby a jedálne je možnosť vyjsť cez veľkoformátové dvere na terasu. Zo zádveria je prístupné dvojramenné pravouhlé schodisko. Na poschodí sa nachádzajú tri spálne, priestranná kúpeľňa a šatník.

Bytová jednotka B je je koncipovaná ako 3 -izbová a ergonomicky riešená veľmi podobne. Zo zádveria sa dostaneme do kúpeľne a obývacej izby s kuchyňou, jedálenským kútom a komorou. Z priestoru obývacej izby je možnosť vyjsť na terasu. Jednotka disponuje dvojramenným pravouhlým schodiskom prístupným zo zádveria. Na poschodí sa nachádzajú dve spálne, priestranná kúpeľňa a šatník.

Mesto Stupava je vzdialené iba 15 km od centra Bratislavy. Tichá, obľúbená a výborná lokalita zabezpečuje dobré komunikačné prepojenie ako prostredníctvom diaľnice D4/D2, tak aj po štátnych cestách cez Záhorskú Bystricu alebo Devínsku Novú Ves. Ponúka rozsiahlú občianskú vybavenosť, veľa možnosti športového vyžitia a voľnočasových aktivít. Bývanie v Stupave je ideálne miesto pre mladé rodiny hľadajúce spojenie moderného bývania s klasickými hodnotami.

  • NAJNOVŠIE PROJEKTY

  • error: Obsah je chránený !!

    Porovnanie