We found 0 results. View results
Your search results

DVOJDOMY Stupava

Realizácia

2017-2018

Lokalita

Pod kopcami, Stupava, okres Malacky

Informácie o projekte

V novej lokalite v Stupave sme pripravili 14 radových bytových jednotiek v 7 dvojdomoch, každá  s vlastnou záhradou, parkovaním pre 2 autá aj pre návštevy, praktickým dispozičným riešením. Projekt ponúkol príjemné prostredie, tradičné obľúbené materiály, kvalitné prevedenie aj dobrú dopravnú dostupnosť .

4 izbový byt – mezonet v dvojdome ponúka komfort. 

Mezonetové bytové jednotky, každá s vlastným parkovaním pre 2 autá, oplotenou záhradou sú integrované formou dvoch susediacich radových rodinných domov do jedného harmonického celku prirodzene zapadajúceho do prostredia. Stavebne aj akusticky sú celky vzájomne oddelené až po úroveň strechy. Každý 4-izbový dom má vlastný oplotený pozemok o výmere 206-275 m2.

Výmera bytovej jednotky A je 112,1 m2, výmera jednotky B je 104,4 m2 vo vyhotovení holobyt. K bytu prináleží záhrada o výmere od 206 m2, podiel na spoločnom pozemku, parkovanie pre návštevy a samozrejmosť sú dve parkovacie miesta pred každým domom. Dispozične byt pozostáva zo zádveria so šatníkom, technickej miestnosti , WC , obývacej izby s jedálňou, kuchyne  a schodiska vedúceho na poschodie. Možnosť funkčného oddelenie kuchynskej a obývacej časti v dennej zóne tvorí príjemný koncept spojeného priestoru, ktorý je v prípade potreby možné úplne  navzájom oddeliť.  Na poschodí sa nachádzajú tri samostatné izby, chodba, veľká kúpelňa a šatník. Na prízemí je zabezpečený z kuchyne, jedálne i obývačky komfortný prístup na terasu s orientáciou na juh a východ.

 

 

Bytová jednotka je v prevedení holodom z tradičných kvalitných materiálov (pálená tehla, škridla) s podlahovým kúrením s vlastným plynovým kotlom a ohrevom TUV, s oknami s trojsklom, zateplením objektu, kompletnou elektroinštaláciou vrátane prípravy na vonkajšie záhradné spotrebiče, dláždenými prístupovými a parkovacími plochami, pripojením na všetky IS atď.

Tichá, obľúbená a výborná lokalita s dobrou dostupnosťou približne 15 km od centra Bratislavy. Dostupnosť do Bratislavy zabezpečuje dobré komunikačné prepojenie ako prostredníctvom diaľnice D4/D2, tak aj po štátnych cestách cez Záhorskú Bystricu alebo Devínsku Novú Ves. Bývanie v Stupave je ideálne miesto pre mladé rodiny hľadajúce spojenie moderného bývania s klasickými hodnotami. Miesto, kam sa nielen radi vrátite, ale kde budete s nadšením prijímať aj svojich priateľov.

Občianska vybavenosť: V obci sa nachádza základná a materská škola, zdravotné stredisko, lekáreň, pošta, potraviny. Športové vyžitie a relax zabezpečujú športoviská, cyklistické trasy, lesy.

Štandard bytu: Tehlové steny + zateplenie EPS, fasádna farba a obklady, plastové okná a vstupné dvere, podlahové kúrenie + plynový kotol so zásobníkom TUV, zdravotechnika , zásuvky a vypínače, omietky, spevnené plochy chodníkov, terasy a parkovísk, miesto pre odpadkové koše, oplotenie.

Vizualizácia interiéru:

  • NAJNOVŠIE PROJEKTY

  • error: Obsah je chránený !!

    Porovnanie