Radové dvojdomy, Stupava – Pod kopcami

Informácie o projekte

  • Realizácia

    2016

  • Kategória

    Generálny dodávateľ, Investor, Inžinierska činnosť, Projekty, Realitná činnosť, Rezidenčné objekty

  • Lokalita

    Stupava - Pod Kopcami

7 radových rodinných domov spolu so 14 bytovými jednotkami, každý s vlastnou záhradou, parkovaním pre 2 automobily aj pre návštevu,  v príjemnom  prostredí v novej obytnej zóne  Stupave.

Na rezerváciu Vami vybraného bytu Vám bude stačiť 5000,- € z vlastných zdrojov, hypotéku začnete splácať až po kolaudácii.

Ponúkame vám moderné bývanie, určené nielen pre mladé rodiny. 4 izbový byt – mezonet vo vilovom dome ponúka komfort a kvalitu v moderne a prakticky riešené dvojpodlažných domoch integrovaných do harmonického celku 7 dvojdomov prirodzene zapadajúceho do pekného prostredia na úpätí Malých Karpát.

Stavby rodinných domov postavené z tradičných kvalitných materiálov ako aj kompletne nové inžinierske siete splnia Vaše nároky na moderné bývanie v pokojnom a príjemnom prostredí.

Atraktívny projekt na výbornom mieste

Za priaznivé ceny získavate v projekte Pod kopcami komfortné bývanie v novom rezidenčnom projekte s  ľahkou dopravnou dostupnosťou, pritom s možnosťami relaxu priamo na dosah ruky – jedinečná kombináciu pre naozaj kvalitné bývanie.

Kvalita bývania

Nielen stavba postavená z tradičných kvalitných materiálov, ale aj okolité prostredie a komplexná občianska vybavenosť v okolí sú základom skutočnej kvality bývania.

Mezonetové bytové jednotky, každá s vlstným parkovaním pre 2 autá, oplotenou záhradou sú integrované formou dvoch susediacich radových rodinných domov do jedného harmonického celku prirodzene zapadajúceho do prostredia. Stavebne aj akusticky sú celky vzájomne oddelené až po úroveň strechy. Každý 4-izbový dom má vlastný oplotený pozemok o výmere 206-275 m2.

Bytová jednotka je v ponuke ako holodom z tradičných kvalitných materiálov (pálená tehla, škridla) s podlahovým kúrením s vlastným plynovým kotlom a ohrevom TUV, s oknami s trojsklom, zateplením objektu, kompletnou elektroinštaláciou vrátane prípravy na vonkajšie záhradné spotrebiče, dláždenými prístupovými a parkovacími plochami, pripojením na všetky IS atď.

Projekt okrem moderného konceptu nadštandardných a prakticky riešených bytových jednotiek vo viladomoch spĺňa najvyššie nároky na moderné bývanie aj vďaka novovybudovaným prístupovým komunikáciám a kompletne novým inžinierskym sieťam (splašková a dažďová kanalizácia, plyn, elektrika, vodovod, optické telekomunikačné pripojenie, verejné osvetlenie)

Bytová jednotka bude v čase uzavretia Kúpnej zmluvy v prevedení HOLOBYT s nasledovným dispozičným riešením: Objekt pravidelného tvaru štvorca, dvojpodlažný, bez podpivničenia, s obytným plnohodnotným podkrovím (šikmina od 150 cm). Hlavný vstup do objektu je zo severnej strany. Zo vstupnej haly je prístupný šatník s integrovaným kotlom a samostatné WC. Hlavná denná časť rodinného domu obývacia miestnosť s jedálňou sú navrhnuté v južnej časti s východom na terasu. Prízemie dopĺňa samostatná kuchyňa. Na poschodí sa nachádzajú tri veľké samostatné izby, chodba so šatníkom, veľká kúpeľňa a WC.

Občianska vybavenosť mesta Stupava je na vysokej úrovni. V meste sa nachádza materská škôlka, základná škola, umelecká základná škola, obchody, trh, reštaurácie, banky, lekáreň, zdravotné stredisko, pošta, športoviská (futbal, tenis, volejbal), detské ihriská, pešia zóna, príjemné posedenia v prírodnom prostredí.

 

Životné prostredie

Prostredie je spojením kvality bývania v krásnom prostredí s dostupnosťou služieb mesta, ktoré je na dosah. Na svoje si prídu milovníci prírody, turisti, cyklistom sú k dispozícii cyklotrasy vedúce zo Stupavy nivou rieky Moravy až do Rakúska, do Karpát či do Bratislavy, bezprostredná blízkosť lesov ponúka celoročne množstvo možností výletov do okolia.

 

Doprava

Tichá, obľúbená a výborná lokalita s dobre zabezpečeným komunikačným prepojením približne 15 km od centra Bratislavy, a to prostredníctvom diaľnice D4/D2 a štátnych ciest cez Záhorskú Bystricu alebo Devínsku Novú Ves. Aj preto má Stupava oproti iným lokalitám jedinečnú  pozíciu.

 

Financovanie

Na rezerváciu Vami vybraného bytu Vám bude stačiť 5000,- €, zvyšná časť kúpnej ceny nehnuteľnosti bude uhradená po kolaudácii.

 

Ukončenie stavby:
3/2017